Téma: Thajsko

Harley Davidson přesune část výroby z USA do Thajska

Americký výrobce motocyklů Harley Davidson postaví továrnu v Thajsku, aby mohl lépe obsluhovat rostoucí odbytiště v jihovýchodní Asii. Společnost to uvedla ve svém prohlášení. Krok kritizují americké odbory.

Týden.cz | 25. 5. 2017 19:05

Harley Davidson se chystá postavit továrnu v Thajsku, americké odbory se bouří

Americký výrobce motocyklů Harley Davidson postaví továrnu v Thajsku, aby mohl lépe obsluhovat rostoucí odbytiště v jihovýchodní Asii. Společnost to ve čvrtek uvedla ve svém prohlášení. Krok kritizují americké odbory.

Ekonomika | ČT24 | 25. 5. 2017 11:12

Harley Davidson přesune část výroby z USA do Thajska

Americký výrobce motocyklů Harley Davidson postaví továrnu v Thajsku, aby mohl lépe obsluhovat rostoucí odbytiště v jihovýchodní Asii. Společnost to dnes uvedla ve svém prohlášení. Krok kritizují americké odbory.

E15.cz | 25. 5. 2017 10:41

Ve vojenské nemocnici v Bangkoku explodovala bomba, 24 zraněných

Bangkok - V nemocnici v thajské metropoli dnes explodovala bomba, zranění utrpělo 24 osob. K útoku se zatím nikdo nepřihlásil, nemocnici ale hojně využívají vojáci a země si připomíná třetí výročí armádního převratu.

Zahraničí | Eurozprávy.cz | 22. 5. 2017 11:04

Češi v nákupu letenek dotahují Rakušany. Na rozdíl od nich však letos míří především za exotikou

Češi mají od začátku roku velkou chuť do létání, jak ukazují letošní čísla. Do letadel jich během prvních tří měsíců tohoto roku nasedlo více než čtvrt milionu. Mířili přitom nejčastěji do jihovýchodní Asie. Jejich neoblíbenějšími cílovými destinacemi byly hned za tradiční Paříží vietnamský Hanoj a thajský Bangkok. Druhé jmenované město lákalo i Slováky, kteří se o něco více drželi Evropy. Rakušané své cesty omezili především na Německo. Cestovatelský portál Letuška.cz provozovaný společností ASIANA zpracoval prostřednictvím nástroje Amadeus Travel Intelligence* statistiky za první čtvrtletí roku 2017.

Parlamentní listy | 19. 5. 2017 15:46

Pět tipů na exotiku, kde se ohřát před létem

Období sucha v exotických destinacích končí za pár týdnů, proto je dobré rychle zabalit kufry a po dlouhé zimě se vydat za teplem. Tady je pět tipů, kam se vypravit. TOP 1: Thajsko Hodně sluníčka,

Chytrá Žena | 18. 5. 2017 01:00

Facebook zveřejnil video potetovaného thajského krále. Thajci hrozí vězením

Všechno, co by mohlo poškodit nebo urazit thajskou královskou rodinu, může být trestně stíhané. Teď to hrozí Facebooku. Tan zveřejnil krátké video thajského panovníka Mahá Vatčirálongkóna, jak v tričku bez rukávů v nákupním centru dává na odiv své hustě potetované tělo.

Ze zahraničí | Denik.cz | 15. 5. 2017 17:08

Thajsko dalo Facebooku ultimátum: buď zcenzuruje obsah, nebo zasáhnou úřady

Jestli Facebook nestáhne do příštího týdne v Thajsku obsah, který "ohrožuje národní bezpečnost" a "uráží majestát monarchie", bude jeho thajské zastoupení čelit právním důsledkům. Uvedl to tamější telekomunikační regulátor. 

Ze zahraničí | Denik.cz | 12. 5. 2017 15:44

TEST: Jak dobře znáte Adrianu z Ulice?

Adriana Pešková v poslední době procházela velmi složitým obdobím. Nejdříve rozchod s dlouholetým přítelem Eddiem, následně eskapády s Mikim a nečekaný odjezd do Thajska. Vypadá to ale, že se na Adrianu konečně usmálo štěstí. Potkala krasavce Petra, který ji okouzlil na první pohled.

Doma.cz | 12. 5. 2017 12:38

[aktualita] Thajci chtějí na Facebooku blokovat kritické stránky o králi a monarchii

Asi se to dalo čekat. V zemi, kde není úplně bezpečné ani šlápnout na bankovku s podobiznou krále, si chtějí pohlídat i virtuální svět. Thajské úřady tak varovaly sociální síť s tím, že buď odstraní příspěvky, které jsou kritické k monarchii, nebo si může připravit právníky. Na odstranění 130 příspěvků a stránek má čas do příštího úterý. Informuje o tom server BBC. Facebook tvrdí, že podobné žádosti od vlád zvažuje a snaží se dodržovat pravidla tak, aby neporušoval lokální legislativu. A ta…

Lupa.cz | 12. 5. 2017 10:10

Jan Pištěk transformuje přírodu do abstrakčních krajin

Předlohou pro obraz Jana Pištěka se může stát i opršená zeď v Thajsku. Abstraktní krajiny, které jsou tématem jeho prací v posledních letech, představuje nyní v pražské Galerii Václava Špály. K okraji viditelného se návštěvníci mohou vydat do 25. června.

Kultura | ČT24 | 10. 5. 2017 13:45

Jan Pištěk transformuje přírodu do abstraktních krajin

Předlohou pro obraz Jana Pištěka se může stát i opršená zeď v Thajsku. Abstraktní krajiny, které jsou tématem jeho prací v posledních letech, představuje nyní v pražské Galerii Václava Špály. K okraji viditelného se návštěvníci mohou vydat do 25. června.

Kultura | ČT24 | 10. 5. 2017 13:45

V Kambodži havaroval autobus. Mezi zraněnými je i Čech

Sedm turistů utrpělo zranění při srážce nákladního vozu s autobusem u kambodžského města Poipet nedaleko hranice s Thajskem. Informoval o tom server Khmer Times. Mezi zraněnými je podle listu i jeden občan České republiky.

Týden.cz | 10. 5. 2017 07:55

Na jihu Thajska explodovala nálož, přes 50 zraněných. Útok byl zamaskován ohňostrojem

Bangkok - Na muslimském jihu jinak převážně buddhistického Thajska dnes explodovala bomba, zranění utrpělo přes 50 lidí. Žádná úmrtí nebyla hlášena.

Zahraničí | Eurozprávy.cz | 9. 5. 2017 13:14

Tímto tělem utěšuje manžela stiženého rakovinou: Už chápete, proč má žena Pomejeho v Thajsku takový úspěch?

Nevíme, jaká je dýdžejka, ale je nám jasné, že nejen na svůj hudební um láká fanoušky! Jak jsme již informovali, Andrea Pomeje (29) nedávno odletěla s nemocným manželem Jiřím Pomejem (52) do Thajska, aby si tam při její práci choť odpočinul před nadcházejícím ozařováním. Nyní se pochlubila momentkou, aby ukázala, v jakém úboru hraje!

Super.cz | 5. 5. 2017 19:53

Schizofrenička zavraždila sedm svých dětí a neteř. Souzena nebude, k činu ji prý pobídl holub

Sydney - Australanka Raina Thaidayová, která před třemi lety zabila sedm svých dětí a neteř, nebude souzena. Justice ji shledala nepříčetnou. V psychotickém stavu žena došla k přesvědčení, že je "vyvolená" a nemohla se zbavit nutkané myšlenky na to, že musí sebe a svou rodinu očistit od zlých sil. K činu ji prý pobídla holubice.

Zahraničí | Eurozprávy.cz | 4. 5. 2017 13:04

Pomeje před ozařováním rakoviny nestačil zírat: Thajská armáda ho chránila kvůli hrozbě terorismu!

Jiří Pomeje (52) se krátce předtím, než podstoupí první sérii ozařování kvůli rakovině hrtanu, rozhodl odjet na zotavenou do Thajska. Chtěl tam přijít na jiné myšlenky, pročistit si hlavu. Místo toho se ale s manželkou Andreou Pomeje (29) strachoval o život!

Super.cz | 3. 5. 2017 17:52

Trump: Kim Čong-un a při smyslech? Nevím, ale je to opravdový lišák

Americký prezident Donald Trump pozval představitele Filipín, Thajska a Singapuru do Washingtonu kvůli severokorejské hrozbě a rostoucímu napětí v oblasti. Vůdce KLDR Kim Čong-una ale ocenil za to, že ještě před třicetinami převzal vládu a dokázal si udržet moc. „Je to opravdový lišák,“ konstatoval Trump, který ale neumí posoudit, zda je severokorejský vůdce duševně zdráv.

Svět | ČT24 | 1. 5. 2017 12:55

Při turbulenci na letu z Moskvy do Bangkoku se zranilo nejméně 27 lidí, někteří vážně

Nejméně 27 lidí se podle ruského velvyslanectví v Thajsku zranilo, když se letadlo ruské společnosti Aeroflot dostalo během cesty z Moskvy do Bangkoku do turbulence. Aerolinky v prohlášení uvedly, že pilot letounu typu Boeing 777 nemohl pasažéry varovat, protože turbulence nastala v oblasti bez oblačnosti.

Svět | ČT24 | 1. 5. 2017 11:31

Turbulence během letu z Moskvy zranily 30 lidí, cestující mají četné zlomeniny

Bangkok - Nejméně 27 lidí bylo dnes podle ruského velvyslanectví v Thajsku zraněno, když se letadlo ruské společnosti Aeroflot dostalo během cesty z Moskvy do Bangkoku do turbulencí.

Zahraničí | Eurozprávy.cz | 1. 5. 2017 11:21
« Previous 1 2 3 4 13 26 38 50 Next »