Revue

Téma: Karel Gott

Karel Gott: Připravuji si písně, které budu moci zpívat klidně za třicet let

Fanoušci Karla Gotta se děsí chvíle, kdy ukončí svou kariéru. To se ale naštěstí zatím nestane, protože zpěvákův konec zůstává otevřený. Dokonce už si připravuje písně, které by mohl zpívat za třicet let!

Týden.cz | 28. 6. 2017 11:00

Jen se nastěhovat: Roubenka Gotta je těsně před dokončením: Budou mít v Doubici peklo kvůli slavnému sousedovi?

Na severu Čech si někteří pořádně oddechli, když se na podzim zpěvák Karel Gott (77) rozhodl veřejně oznámit, že se zbaví rozestavěné roubenky, kvůli níž se v Německu pořádaly zájezdy a i Češi ji jezdili houfně okukovat. Po jeho prohlášení zájem utichl. Jenže zpěvák se ne a ne chalupy vzdát, a jak se zdá, brzy se do ní bude kdosi moci nastěhovat. Bude to sám Mistr?

Super.cz | 28. 6. 2017 05:55

Poznali byste ji vůbec? Takhle držela palce svému milému Kájovi před šestnácti lety Ivana Gottová

Jak to zpívá v jednom ze svých hitů samotný Karel Gott (77) : čas letí jako bláznivý! Od okamžiku, kdy se po boku našeho zpěváka číslo jedna ve společnosti jako jeho nová přítelkyně začala objevovat neznámá dívka Ivana Macháčková (41) , uplynulo již více než patnáct let. Pojďte si s námi zavzpomínat!

Super.cz | 25. 6. 2017 19:52

Nejdražší auta Evropy v roce 1988 v Kčs: na tahle u nás měl snad jen Karel Gott

Kdyby tato auta šlo v ČSSR skutečně koupit a oficiální směnný kurz nebyl vybájený, nebyla by zase tak drahá. Jenže realita byla naprosto odlišná. (Marek Bednář)

Auto Forum | 22. 6. 2017 20:00

Sázky na úmrtí Karla Gotta! Otřesné zjištění při zkoumání Zemana a Drahoše, s nimiž je to ostatně také velice zajímavé

ANKETA „Sázkové kanceláře jsou perverzní, protože mi říkal Karel Gott, že spousty lidí si na něj vsadilo. Když byl nemocný, tak byly na něj vypsány sázky, zda přežije, anebo zemře," řekl hudební skladatel Ondřej Soukup v reakci na fakt, že je Jiří Drahoš u sázkových kanceláří momentálně favoritem prezidentských voleb a že Miloše Zemana překonal u sázkařů i bookmakerů. Vsadili byste si u sázkových kanceláří také? „Já jsem si nikdy u sázkových kanceláří nevsadila a ani nesázím, je mi to z duše odporný, nejsem Horáček,“ poznamenala k tomu vtipně textařka a herečka Gábina Osvaldová.

Parlamentní listy | 22. 6. 2017 17:15

Gott vydražil dceřiny krásné šaty. Peníze půjdou dětem

Že celebrity dávají peníze na charitu, není nic neobvyklého. Zpěvák Karel Gott ale učí pomáhat druhým také svou dceru Charlotte Ellu. Ta se vzdala svých šatů se zlatými slavíky a peníze věnovali dětem.

Týden.cz | 22. 6. 2017 11:00

Karel Gott se podepisoval fanouškům pod dozorem manželky Ivany: Takovéto úsměvy v její tváři nevídáme často!

S úsměvem na rtech a opět ve formě! Tak předstoupil Karel Gott (77) , který se nedávno opět potýkal se zdravotními neduhy, před bezmála tisícovku fanoušků v neděli na autogramiádě, kterou pro návštěvníky výstavy o našem nejpopulárnějším zpěvákovi připravili pořadatelé na palubě lodi na pražské Náplavce.

Super.cz | 20. 6. 2017 10:59

Karel Gott rozdával podpisy. Fotky se fanoušci ale nedočkali

Legendární zpěvák Karel Gott měl včera na pražské Náplavce velkou autogramiádu. Podepisoval všechno možné, ale focení i natáčení bylo zakázáno.

Týden.cz | 19. 6. 2017 11:00

Absolonová je konečně opět skoro na své váze: Třikrát týdně trápí tělo na józe v šíleném vedru

Zpěvačka Monika Absolonová (40) na večírky prakticky nechodí, pokud na nich nezpívá. Výjimku udělala na vernisáži Karla Gotta (77) , kam vyrazila s kamarádkou Ilonou Csákovou (46) . "Moc nechodím, chodím minimálně. Tady jsem nemohla chybět. Karel Gott je prostě Karel Gott. Těším se moc," řekla Super.cz Monika.

Super.cz | 19. 6. 2017 07:58

Karel Gott na lodi v Praze rozdával autogramy, dorazily davy fanoušků

Praha - Karel Gott dnes odpoledne na Rašínově nábřeží v Praze rozdal stovky podpisů svým fanouškům. Vzhledem ke zdravotním komplikacím mistra, byla podle pořadatelů akce možnost potkat zpěváka osobně ojedinělá.

Kultura | Eurozprávy.cz | 18. 6. 2017 18:07

Zánět dutin konečně zažehnán? Rozzářený Karel Gott si užíval společnost Krainové, Bílé i těchto mladých krásek

Karel Gott (77) je pořád v jednom kole. A to i přesto, že ještě nedávno trpěl zánětem dutin, kvůli kterému musel chodit do nemocnice na kapačky. Na kapačku musel i před zahájením výstavy Gott My Life, která mapuje šedesát let jeho bohaté kariéry.

Super.cz | 15. 6. 2017 11:52

Miro Žbirka má vlastní medaili!

Slovenský zpěvák Miro Žbirka se stejně jako české pěvecké hvězdy Karel Gott, Waldemar Matuška, Lucie Bílá či Hana Zagorová dočkal medaile s vlastním portrétem. Jak se sám sobě líbí?

Týden.cz | 13. 6. 2017 06:00

Karel Gott po obřím úspěchu na své výstavě: Znovu skončil na kapačkách!

Před pár týdny se vrátil koncertem pro velké publikum, hned na to ale ulehl a musel odříct koncert na Slovensku. A zdá se, že ani nyní, kdy naposledy zářil na otevření výstavy o sobě, není Karel Gott (77) úplně v pořádku!

Super.cz | 10. 6. 2017 11:13

První ženě Holanové se na Gottově výstavě vyhýbal: Karel Šíp se pochlubil o 31 let mladší manželkou a dospívajícím synem

Slavnostní otevření velkolepé výstavy Karla Gotta (77) Gott My Life si na pražské Náplavce kromě rodiny nenechali ujít ani přátelé, kolegové a zpěvákovi spolupracovníci.

Super.cz | 8. 6. 2017 19:17

Největší ozdoba výstavy Karla Gotta? Jeho manželka Ivana! Takhle zářila v sexy šatech s obřím výstřihem

Zpěvák Karel Gott (77) velkolepě otevřel svoji výstavu Gott My Life, která bude přes léto sídlit na pražské Náplavce. I když na výběru aktivně spolupracoval, celek viděl poprvé, i proto si po slavnostním otevření dal hodinovou přestávku, kdy si sám výstavu v tichosti po boku své manželky prohlédl.

Super.cz | 8. 6. 2017 11:22

Karel Gott zahájil na lodi v Praze výstavu o své kariéře

Nejpopulárnější český zpěvák Karel Gott na lodi kotvící u náplavky na Výtoni zahájil výstavu nazvanou Gott My Life. Expozice na příběhu zpěváka, jehož kariéra obsáhla už šest desetiletí, ukazuje ve spolupráci s odborníkem z Národního muzea i životní styl nedávné doby a historii české a československé pop music.

Týden.cz | 8. 6. 2017 09:52

Fotoblog: Karel Gott otevřel výstavu o sobě. Požehnal mu kardinál

Na pražském Rašínově nábřeží kotví až do konce září loď speciálně upravená pro adoraci Karla Gotta.

Bleskově.cz | 7. 6. 2017 22:13

Karel Gott truchlí. Zemřel jeho letitý kamarád

Český zpěvák oplakává svého letitého přítele. Olda Havránek dělal Karlu Gottovi osobního řidiče i strážce. Bohužel včera večer prohrál boj s rakovinou a ve věku 78 let zemřel.

Týden.cz | 6. 6. 2017 09:00

Gott z pódia zamířil opět do nemocnice

Národem milovaný zpěvák Karel Gott musel v pátek zrušit svůj benefiční koncert na Slovensku. Místo na vystoupení zamířil do nemocnice! Co se stalo?

Týden.cz | 5. 6. 2017 11:15

Gott musel po návratu na pódia opět do nemocnice

Národem milovaný zpěvák Karel Gott musel v pátek zrušit svůj benefiční koncert na Slovensku. Místo na vystoupení zamířil do nemocnice. Co se stalo?

Týden.cz | 5. 6. 2017 11:15
« Previous 1 2 3 4 13 26 38 50 Next »