Revue

Revue

Oldřich Vízner prozradil, co ho na herectví nejvíce trápí

Původně studoval střední školu se stavařským zaměřením, ale nakonec šel ve stopách svého bratra a stal se z něj herec. Často toho ale litoval. Co i po tolika letech v branži Oldřich Vízner nesnáší?

Týden.cz | 28. 6. 2017 15:00

Obrazem: Radost a nadšení Foo Fighters pořád dokáže strhnout celou halu. I tu pražskou

I diváci v horních patrech haly díky šikovně rozmístěným obrazovkám detailně viděli třeba Grohlovo rozpustilé převalování žvýkačky v puse.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 14:32

Jak by mohla v budoucnu vypadat magistrála? Dánská kancelář představila první návrhy

Dánská kancelář Gehl Architects představila vize proměny Severojižní magistrály. Architekti přišli s návrhem, jak dopravní tepnu v postupných krocích lépe zapojit do městského prostředí. Součástí návrhu jsou jak rychle realizovatelné první kroky, tak dlouhodobé výhledy. Návrh je výchozím materiálem, o němž budou nyní diskutovat pražští radní. Podívejte se na změny, které významné architektonické studio navrhuje.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 14:30

Emanuele Ridi a jeho syn Giacomo v novém pořadu. Mrkněte na první fotky

Účast v taneční show StarDance se Emanuelu Ridimu vyplatila nejen z hlediska zdokonalení tanečních schopností. Že randí se svou partnerkou z parketu Lucií Hunčárovou, se ví, o tom, že bude mít pořad na dětském kanále Déčko České televize, kde mimochodem životní i taneční expartner Hunčárové Jan Onder také působil, už jsme také informovali. Jak to bude vypadat a co je Ridiho cílem?

Super.cz | 28. 6. 2017 14:21

Eva Decastelo si chodí pro rady k dětem

Vypadá to, že oblíbené české moderátorky novým technologiím příliš neholdují. Eva Decastelo přiznala, že si chodí pro rady ke svým dětem a Jolana Voldánová je na tom velmi podobně. Co prozradila na svého syna?

Týden.cz | 28. 6. 2017 14:15

Jiří Krampol otevřeně: Pro mou nemocnou ženu už existuje jediná záchrana!

Jak jsme vás již informovali, Hanu Krampolovou (56) v pátek 16. června hospitalizovali na psychiatrii na Karlově náměstí v Praze. A dřív než za tři týdny se odtamtud nedostane. Jinak by se zase mohla ohrožovat na životě smrtícími koktejly alkoholu a prášků. Herec Jiří Krampol (78) nám prozradil, co jediné může jeho ženu ještě zachránit!

Super.cz | 28. 6. 2017 14:13

Kultura mezi doly a paneláky. Katovice jsou černá perla polského Slezska

Dvanáctipatrové panelové domy, dálniční obchvat, všudypřítomný beton, doly a špína. Polské Katovice, industriální město staré pouhých sto padesát let, ale dokáže návštěvníky i mile překvapit. Pokud se osmělí vjet do centra této hornoslezské metropole, objeví vzácnou perlu mezi evropskými městy.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 13:47

Dům hvězdy Teorie velkého třesku lehl popelem: Herec v něm naštěstí nebyl

Slunnou Kalifornii v letním období postihují ničivé požáry. O destruktivní síle ohně se přesvědčil i herec Johnny Galecki.

Super.cz | 28. 6. 2017 13:46

Hlas mi slouží výborně, ale ta paměť! Opernímu pěvci Richardu Novákovi je 85 let a stále účinkuje

Operní pěvec Richard Novák (85) odzpíval už 3002 představení. Ví to přesně, vede si totiž koncertní sešit.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 13:32

Vydělává miliony, ale vyrostla na sociálních dávkách

Herečka Scarlett Johansson přiznala, že si z dětství nese velké trauma. Žila totiž v chudobě a rodina občas neměla co jíst.

Týden.cz | 28. 6. 2017 13:20

Pořád jsou zamilovaní až po uši: Lucie Bílá se pochlubila fotkou z dovolené, kam vzala svého urostlého fešáka

Zpěvačka Lucie Bílá (51) je stále až po uši zamilovaná do svého mladšího přítele Radka. Urostlý fešák zpěvačku doprovází na koncerty coby road manažer, což ale neznamená, že by snad jejich láska vlivem každodenního kontaktu vyprchala.

Super.cz | 28. 6. 2017 13:09

Recenze: Za mikrofonem Lubomír Štrougal aneb Co by se stalo, kdyby funk pomohl budovat socialismus

Děj knihy se odehrává v letech 1988 až 89. Gustáv Husák v něm iniciuje založení kapely Funky Leninz, která má svou radostí probrat apatickou mládež.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 12:29

10 rad, jak si užít Tour de France na vlastní oči a netrpět při tom více, než je nezbytně nutné

Jak si užít Tour de France a vyhnout se klasickým komplikacím, na které občas narazí každý, kdo se na tento závod vypraví jako fanoušek.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 11:04

Manželka Jiřího Krampola skončila na psychiatrii: Kvůli kombinaci prášků a alkoholu nemůže podepsat reverz!

Místo toho, aby si herec Jiří Krampol (78) užíval poklidného stáří, musí řešit jeden problém se svou manželkou za druhým! Hana Krampolová (56) v posledních letech není ve své kůži, ztropila několik skandálů, sama o sobě v legraci mluvila jako o druhé Ivetě Bartošové. Nikdy se však neléčila. Až dosud, ale vlastně z donucení, jelikož se dostala do stavu, kdy už jí šlo o holý život!

Super.cz | 28. 6. 2017 11:03

Karel Gott: Připravuji si písně, které budu moci zpívat klidně za třicet let

Fanoušci Karla Gotta se děsí chvíle, kdy ukončí svou kariéru. To se ale naštěstí zatím nestane, protože zpěvákův konec zůstává otevřený. Dokonce už si připravuje písně, které by mohl zpívat za třicet let!

Týden.cz | 28. 6. 2017 11:00

Hvězda Plesu upírů se změní ve výtvarnici: Bude zdobit kokosy

Proslulý a největší párty stan na MFF v Karlových Varech, tradičně umístěný v samém centru dění v sousedství Hotelu Thermal, bude letos zase o něco zajímavější než roky minulé. Jestli se dočkáme nějaké opilecké eskapády, jakou loni předvedl Michal Hrdlička (28) , je zatím ve hvězdách, každopádně si přijdou na své nejen milovníci alkoholu, ale i zajímavých artefaktů.

Super.cz | 28. 6. 2017 10:39

Skittles jsou nyní bílé! Výrobce tím dal najevo podporu Gay Pride. Prodávají se pouze v Tescu

Výrobce sladkých a kyselých bonbónů Skittles připravil limitovanou edici bílých bonbónů na podporu měsíce hrdosti a Gay Pride. Prodávají se exkluzivně v obchodním řetězci Tesco, bohužel pouze ve Spojeném království. Výtěžek z prodeje poputuje k LGBT organizacím, které vybere přímo Tesco…

NaKluky.cz | 28. 6. 2017 10:32

Manželka Jiřího Krampola skončila na psychiatrii. Kombinovala léky a alkohol

Už od pátku je manželka herce Jiřího Krampola Hana na psychiatrické klinice. Trpěla epileptickými záchvaty, protože kombinovala různé léky s alkoholem. Do konce života už se nesmí napít!

Týden.cz | 28. 6. 2017 10:30

Pórková žemlovka

Taky tomu můžete říkat pórkový nákyp, ale ať tak nebo tak, umožní to zpracovat i zbylé pečivo.

Životní styl | Český rozhlas | 28. 6. 2017 10:30

Cenu F. X. Šaldy dostane kniha o kameramanovi Kučerovi, spolupracovníkovi Chytilové či Kachyni

Jaroslav Kučera, bývalý manžel Věry Chytilové, byl kameraman a točil třeba s Vojtěchem Jasným, Oldřichem Lipským nebo Miroslavem Ondříčkem.

Bleskově.cz | 28. 6. 2017 10:27
« Previous 1 2 3 4 13 26 38 50 Next »